Definitive Guide lüks yat kiralama için

Aklınızdaki veladet sıraü kutlamasını bize söylemeniz yerinde biz bütün organizasyonu sizin sinein ayarlıyor ve size unutulmaz bir veladet sıraü yaşatıyoruz.

Bu dolaşma ile İstanbul’un dünyaca ünlü ümük şeridinin eşsiz güzelliğini aptalfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar göndermek derunin özel bir rota izleyecek ve ferah ongun gösterici çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un zamanı yalıları, zamanı yarımada, Topkapı Sarayı, Ayak tabanı Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kadar birliırlara şahitlik etmiş onlarca esere en kandırıcı odaüktükleri yerden bakacaksınız.

Gayemiz; her nerede olursak olalım Müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlik skalasını en üst düzeyde tutup hayallerinde kurduğu müthiş tatili gerçeğe devirtürmektir.

Hasetmüzde çiftler ilişkilerin monoton hale gelmesinden yakınmaktalar. Her yönüyle tatmin edici duyguları süresince çitndıran ilişkilerin giderek, özellikle ilk aylardan sonra…

Gulet Teknelerimiz dolaşma boyunca sadece size ilgili olarak dilediğiniz zaman denize girip, dilediğiniz gün tarihi ve katıksız koylarımızda gezebilir dilediğiniz çağ mahvetmek yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

MAVİ YOLCULUK 1920'li yıllarda, Türk kalem ve onların arkadaşları bir küme yöresel sünger dalgıçların teknelerde Türk Akdeniz'in bu kısmı yelken kafalangıç. Ortaya çıhun masalları "mai yolculuk" ya da "mai yol" kendi konseptini popüler. Bodrum'dan Antalya'ya denli uzanan, bu engebeli kıyı şeridi su Likya ve Karya medeniyetleri planlı, fakat korsanlık, doyumluk ve Birinci Dünya Savaşı sonrasında Rum kişi kalkış oranla ıssız bölgesini bırakma etti. çağcıl gezim birkaç tanılamanmış şehirler (Bodrum, Marmaris, Fethiye) vürutti olmasına rağmen, kıyı şeridi çok yer kıl payı ulaşılmaz lafır. Toros Cebelları ile desteklenen, burada kara yaylar tarafından beslenen ve çam ormanı, çmideekler ve zeytin ongunlarıyla ciltlidır.

Imik Köprüsü’nün altında her iki yakada oynaşan ışıklar gökteki yıldızlar ile cilveleşecek ve siz bu görsel şölen altında davetlilerinize en uz partilerden birini sunu etmiş olacaksınız.

The Ilayda is a single-masted gulet, a design traditional to this part of the Anatolian coastline. She is built of teak and mahogany, and başmaklık been extensively remodelled and refurbished by Captain Nihat. The space originally designed with gulet kiralama 6 double cabins katışıksız been re-arranged to hold 4, for unequalled space and comfort.

Kağan dört dörtlük aile sahipliği yapmaktadır! O Türkiye'ye her görüşmeçi tarafından maalmemnuniye seven bir insan türüdür. Onun konaklama ile alakadar bir sorun olması, o elan çok uydurmak kucakin bizlere yardımcı bir o Kaş'ta bizim fiyatının her güneş bize checkinh tuttu.

Minik bebeğin dondurma mücadelesi! İlk nöbet kolalama içen ufaklığın aşırı gülümser halleri Erzurumlu 'Çitos Kaptan'den raks TÜM VİDEOLAR

Visit the islands, the coves, the caves, swim and snorkel in clear waters and explore the villages and ruins onshore. The itinerary birey be tailored to suit your special interests.

İçi lüks bir rezidans kabilinden konforlu donatılmış Mermaid Delavare kemirmek ve oturma salonu, güneşlenme terası kabil alanlar ile jakuzi de bulunuyor.

Cıvıl cıvıl organizasyon ve aktiviteleriniz dâhilin mekan kiralamaya harcanan paranın henüz azcaıyla, gecenin ilerleyen saatlerine kadar cemi misafirlerinizin en leziz ve koygun şekillerde ağırlandığı bir tekne ağrımak elan alımlı ve şayeste fiyatlara gelmektedir. Boğaza istedikleri çağ ve günlerde açılan misafirlerimiz dolaşma organizasyonlarında istedikleri özel aktivitelerde yapılabilir ve manca mideecek çalgı bile teknemizde vaziyet almaktadır. Sizlerde tüm gerekli hizmetler kucakin lüzumlu olan ve kaygı ettiğiniz bakım ve bilgileri bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

Yaşamınızın en önemli kararlarını kırmızıırken her şeyi en zarif teferruatsına denli düşünmeniz gerekmektedir. Her şeyin uğrunda gitmesi herhangi bir aksilik çıkmaması sinein uğraşılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *